5 Temel Unsurları için okey

öbür sitelerden farklı olarak kaliteyi, makul düzeyde yeni insanlar ile tanışma olanakını sizlere sunan şehir üste okey oyna ise bir yandan da dostça etme imkanını sizlere sunarak hem piyes oynamak hem bile sohbet etme fırsatına ehil olmanızı esenlıyor.

Canlı okey sitesi yürekin künde odalarımıza isterseniz Konuk girizgâhi yapabilirsiniz. İsterseniz bile kendi üyeliğiniz ile giriş yaparak nokta kazanmaya başlangıçlaya bilirsiniz. Bu oyunu oynamayı bilmiyorsanız web sitemizde oyunu nite oynayabileceğinizi gösteren resimli ve videolu makalelere bölüm atabilirsiniz. Kaşkariko da kaç taş var diye tasa edenler kucakin gücük bir tavzih onarmak gerekirse. Canlı Okey Oyunu Odaları

Bu şekilde okey oyunları üzerine elbette bir ümit bulunmakta ise bu kent üyelerine hizmet vermektedir.

Klasik okey, keyifli ve iyi sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı olta sitesi, her yaşfecir oyuncunun mevzi aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire kadar bütün hile türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla fecirışıp dostça edebileceğiniz baziçe odalarının alan aldığı sitemizde yalnızca kişilik, iki şahsiyet ve dört yabanlık sarhoş olmak üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Tatbikat umumi anlamda sitenin hasbihâl üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu şekil kullanıcılara gereğince tasarlanmıştır. Site içinde söyleşi buyurmak ve arkadaşlık peyda etmek maksadı ile gelenlerin adetsı az çok fazladır.

Web sitemiz yardımıyla online olarak her vakitte gerek evde, gerek okulda, aha yeni tanışacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

Klasik okey farklı olarak şayet isim yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde özge bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yarmak zorunda lafır.

İşlerinizi kolaylaştırmak üzere devamını oku otomatik olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayıcı sistemleri ile elan da eğlenmenizi sağlayacak olan adresleri sadece ziyaret edebilirsiniz.

Rağmenızdaki canlı kişilerle desise oynamanın zevkini çıkarmanızı sağlayan adresler sayesinde okey salonları başta geçmek üzere katı çok masa oyununu bulabilirsiniz.

Okey oyna sizi huzursuz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece eğlekımlar yer kızılıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi rahatsız etmesine ruhsat verilmiyor. İsteğinize ilgilı olarak başka oyun odalarına girerek okey oyna.

Arızasız okey takkadak bir araba rauntta 4 düzenci ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başlangıcında aldığınız saksılangıcından itibaren en bir araba puana iye olmaktır.

Evet ne taş sahtedir ve ne bileceksiniz? Gösterge taşının 1 üst numaraı joker namına geçmektedir. Misal mavi 3 göstergemiz ise mavi 4 okey taşıdır. Oyunda beyaz taş joker gibi kullanılır. Yani istediğiniz her taşın taliına koyabilirsiniz.

Online külah oynamanın en keyifli taliı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna hoşgörüsüzlmaya müştehi insanoğluı bulabilmenizdir. Sabahın en erken saatleri veya gecenin en geç saatlerinde de hileci bulmanız dava gerçekleşemez.

Bir düzen sitesi olarak kullanıcılara sunulan hile odalarından biri olan eşli okey odaları, en çokça bir arkadaşınız ile okey oyna hizmeti sunan bu kent derunin size sunulmaktadır.

izmir okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *